Metatag Import Export CSV (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: Download
hu: Letölt

en: Export
hu: Exportálás

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
