Metatag Import Export CSV (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Tags
it: Etichette

en: Download
it: Scarica

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Upload file
it: Caricamento del file

en: Delimiter
it: Delimitatore

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
