Metatag Import Export CSV (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: Download
nl: Downloaden

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
