Metatag Import Export CSV (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Bundle
ta: பொதி
