Metatag Import Export CSV (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Tags
tr: Etiketler

en: Download
tr: İndir

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Upload file
tr: Dosya yükle

en: Delimiter
tr: Ayırıcı

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
