Metatag Import Export CSV (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
