Metatag Import Export CSV (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
