Metatag Import Export CSV (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Tags
sk: Značky

en: Download
sk: Prevziať

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
