Metatag Import Export CSV (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Tags
sv: Etiketter

en: Download
sv: Ladda ned

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
