Metatag Import Export CSV (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: Download
ar: تحميل

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
