Metatag Import Export CSV (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
