Metatag Import Export CSV (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Download
el: Λήψη

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
