Metatag Import Export CSV (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Tags
hi: उपनाम

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Delimiter
hi: सीमाँकक

en: Bundle
hi: पोटली

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
