Metatag Import Export CSV (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Download
hy: Բեռնել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
