Metatag Import Export CSV (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Tags
pl: Tagi

en: Download
pl: Pobierz

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Delimiter
pl: Separator

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Import process is starting.
pl: Proces importowania rozpoczyna się.
