Metatag Import Export CSV (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Tags
uk: Теґи

en: Download
uk: Завантаження

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
