Meta tags quick (8.x-3.0-alpha1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Select language
si: භාෂාව තෝරන්න
