Meta tags quick (8.x-3.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Create
jv: Gawé

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Manage your site's book outlines.
jv: Natani cengkorongan buku situs Sampéyan.

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Edit language
jv: Sunting bāsā

en: Select language
jv: Milih bāsā
