Meta tags quick (8.x-3.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Path
lv: Ceļš

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Create
lv: Izveidot

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Attach
lv: Pievienot

en: day(s)
lv: diena(s)

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Manage your site's book outlines.
lv: Pārvaldīt vietnes grāmatu izklāstus.

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Edit language
lv: Labot valodu

en: Select language
lv: Izvēlies valodu
