Meta tags quick (8.x-3.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Select language
mg: Misafidiana teny
