Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: List
ast: Llista

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Page
ast: Páxina

en: General
ast: Xeneral

en: Show
ast: Amosar
