Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: List
cy: Rhestr

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Page
cy: Tudalen

en: General
cy: Cyffredinol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
