Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: List
fi: Lista

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Page
fi: Sivu

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Show
fi: Näytä

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Apply
fi: Käytä

en: Server
fi: Palvelin

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
