Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: List
jv: Daftar

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: General
jv: Umum

en: Show
jv: Kétoknā

en: Default value
jv: Biji gawan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
