Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: « First
ne: « पहिलो
