Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
