Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Show
ro: Arată

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
