Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Page
sl: Stran

en: General
sl: Splošno

en: Show
sl: Prikaži

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
