Metis (VG Wort integration) (2.0.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: List
cs: Seznam

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: General
cs: Obecné

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Show
cs: Ukázat

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
