Metis (VG Wort integration) (2.0.1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: List
de: Liste

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: General
de: Allgemein

en: Sort by
de: Sortierung

en: Show
de: Anzeigen

en: Default value
de: Standardwert

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend
