Metis (VG Wort integration) (2.0.1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Title
es: Título

en: Content
es: Contenido

en: List
es: Listado

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Show
es: Mostrar

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Apply
es: Aplicar

en: Server
es: Servidor

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Master
es: Máster
