Metis (VG Wort integration) (2.0.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ
