Metis (VG Wort integration) (2.0.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: General
lt: Bendras

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Show
lt: Rodyti

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
