Metis (VG Wort integration) (2.0.2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: List
fr: Lister

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: General
fr: Général

en: Sort by
fr: Trier par

en: Show
fr: Afficher

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Apply
fr: Appliquer

en: Server
fr: Serveur

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal
