Metis (VG Wort integration) (2.0.2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: List
tr: Liste

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: General
tr: Genel

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Show
tr: Göster

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
