Metis (VG Wort integration) (2.0.2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: List
fa: فهرست

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: General
fa: عمومی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Show
fa: نمایش

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
