Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Page
hy: Էջ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
