Metis (VG Wort integration) (2.0.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: List
km: បញ្ជី

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Page
km: ទំព័រ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
