Metis (VG Wort integration) (2.0.2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: List
ps: لړ

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: General
ps: ټوليز

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Show
ps: ښوول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
