Metis (VG Wort integration) (2.0.2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Show
se: Čájet
