Metis (VG Wort integration) (2.0.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
