Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: General
eu: Orokorra

en: Show
eu: Erakutsi

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
