Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: General
hr: Općenito

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Show
hr: Prikaži

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
