Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: List
hu: Lista

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: General
hu: Általános

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
