Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: List
ku: لیستە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Page
ku: پەڕە

en: General
ku: گشتی

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
