Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: List
my: စာရင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Show
my: ပြပါ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: - All -
my: - အားလုံး -
