Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Page
bg: Страница

en: General
bg: Общи

en: Show
bg: Покажи

en: Apply
bg: Търси
