Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: List
bn: তালিকা

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: General
bn: সাধারণ

en: Show
bn: দেখাও
