Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: General
et: Üldine

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Show
et: Näita

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
