Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: List
gl: Lista

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Page
gl: Páxina

en: General
gl: Xeral

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Show
gl: Amosar

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Server
gl: Servidor

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
